Açıklama

2021 YILI YAPIMI  15m³ ​ KARAVAN

Üretici Firma Garantisi

  • 7 GÜN VE ÜZERİ KİRALAMALARDA GÜNLÜK FİYAT 950 ₺ OLARAK BELİRLENMİŞTİR.
  • ARACIMIZ 3 YETİŞKİN VEYA 2 YETİŞKİN 2 ÇOCUK KALACAK ŞEKİLDE TASARLANMIŞTIR.
  • ARAÇLARIMIZ DEZENFEKTE EDİLMİŞ ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.​
  • ARAÇLARIMIZ EN AZ 3 GÜN SÜRE İLE KİRAYA VERİLMEKTEDİR.
Karavan Bilgisi

Araçlarımız 15 m3 olup arka bölümde 1,40 m genişliğinde, 1,85 m boyunda çift kişilik yatak; ön tarafta 0,80 m genişliğinde, 1.77m boyunda tek kişilik yatak bulunmaktadır. Yastık, çarşaf ve pike takımları vakumlu torbalarda sağlıklı olarak muhafaza edilmektedir. Araçlarımızın banyosu 1,07 m2 olup içerisinde şofben, banyo dolabı, duş ve klozet ile tüm ihtiyacınızı karşılayacak konforlu bir tasarıma sahiptir. Mutfak bölümünde  buzdolabı, ocak, saklama dolapları, eksiksiz olarak tüm mutfak gereçleri bulunmaktadır. Araçlarımızda TV ve akıllı TV ‘den oluşan multi medya sistemi, süper box sınırsız internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca klima, Webasto ısıtıcı ve arka görüş kamerası da vardır. Bunların yanında açık alan kullanımları için tente, masa – sandalye takımı, mangal yer almaktadır.

  • 2 ADET 200 WATT GÜNEŞ PANELİ
  • 2 ADET 150 AMPER JEL AKÜ (ARAÇ ÇALIŞTIĞINDA VE GÜNEŞ IŞIĞINDA JEL AKÜLERİ SARJ EDEBİLME ÖZELLİĞİ MEVCUTTUR.)
Fiyatlandırma

Kira bedelinin %25’lik kısmı rezervasyon sırasında, kalan kısmı ise en geç araç teslim sırasında nakit ya da havale-eft olarak yapılmaktadır.

Ek Hizmetler
  • 2 adet bisiklet ( ST100 ROCKRİDER) kiralama ücreti 300 ₺‘dir. (Ücret 2 bisiklet için olup kiralama süreniz boyunca başka ücret talep edilmeyecektir.)
  • 1 adet çadır (MH100 FRESH AND BLACK QUECHUA) + 2 adet tek kişilik şişme yatak (AİR BASİC QUECHUA ) + 2 adet kamp matı (M200 KOYU YEŞİL) + 2 adet battaniye + 2 adet yastık. Tüm ekipman için kiralama ücreti 300 ₺‘dir. (Ücret tüm çadır ekipmanı için olup kiralama süreniz boyunca başkaca ücret talep edilmeyecektir.)
Lions Concept’i Tanı!

Lion’s Concept Germany, karavan endüstrisine kalite, yenilik ve bireysellik getirmek için 2020 yılında Almanya’da kuruldu. Birçok başarılı yenileme projesini tamamladıktan sonra gelen yüksek talep nedeniyle üretim süreci 2020’nin son çeyreğinde Türkiye‘ye taşındı. Lion’s Concept Germany, karavan satın almadan önce deneme ve kiralama imkanları sunarak sizlerin bu eşsiz hayata uygunluğunuzu ve ihtiyaçlarınızı belirleme noktasında en doğru kararı verebilmeniz için özel bir deneyim sunmaktadır. Yüksek kalite prensibi ile yola çıkan Lion’s Concept Germany, kiralama ve deneme süreçlerinde sizlere en üst kalitede yapılan araçları sunmakta olup içerisinde günlük ev hayatında kullandığınız bütün temel gereksinimleri barındırmaktadır. Bütün araçlar sterilize edilip deneme ve kiralama sürecinizi rahatlıkla geçirebilmeniz için sizlere en sağlıklı şekilde sunulmaktadır.

Video

Değerlendirme Ekle & Puan Ver

“İzmir Kiralık Karavan #LionsConcept” için ilk değerlendirmeyi yapan kişi ol