via: kuzeyli.com
Kamp yapmak ve Karadeniz'i keşfetmek isteyen karavanseverler için Karadeniz'de yer alan karavan kamp alanlarını sizler için derledik.

Mavi ve yeşilin en doğal haliyle hakim olduğu bir coğrafya olan Karadeniz, keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri, doğası, yaylaları ve akarsuları ile ülkemizin en gözde tatil yörelerinden biridir. Bizler de Karadeniz Bölgesi’nin derinliklerine dalmak ve bu zenginlikleri keşfetmek isteyen karavanseverler için Karadeniz Bölgesi’nde yer alan karavan kamp alanlarını sizler için derledik. Bu rehber yardımıyla karavanınızla ve sevdiklerinizle keyifli seyahat planları hazırlayabilirsiniz. Bu amaçla rehberde, kamp alanlarına ulaşabileceğiniz harita bağlantıları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kamp alanlarında yer alan elektrik, atık deşarj ünitesi gibi hangi olanakların bulunduğu da gösterilmiştir.

Amasya Karavan Kamp Alanları

Boraboy Gölü Tabiat Parkı
via: seyahatdergisi.com

Taşova ilçesinde yer alan Boraboy Gölü Tabiat Parkı, Boraboy Gölü etrafında orman içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Engebeli yollara sahip kamp alanına giriş ücretli. İçerisinde ateş yakabileceğiniz, bisiklet sürebileceğiniz, tabiat parkı, yayla, piknik ve trekking alanı bulunan kamp; restoran, wc, su, market ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama veya konaklama tesisi ile konaklama imkanınız bulunuyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Boraboy Gölü Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Artvin Karavan Kamp Alanları

Şavşat Karagöl Yaylası
via: gypsyandthenomad.com

Doğu Karadeniz’in gizli kalmış güzelliklerinden Şavşat Karagöl Yaylası, keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. İçerisinde yayla bulunan ve yabani hayvanların yaşadığı kamp alanında wc ve su gibi olanaklar bulunuyor. Harita bağlantısına Şavşat Karagöl Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Sahara Yaylası
via: destimap.com

Karagöl Milli Parkı içerisinde yer alan Sahara Yaylası huzurlu bir doğa tatili imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. Kamp alanında restoran, duş, wc, su ve market gibi olanaklar bulunuyor. Harita bağlantısına Sahara Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Borçka Karagöl Yaylası

Artvin’de yer alan bir diğer Karagöl’ün etrafında kurulmuş olan Borçka Karagöl Yaylası, orman içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. Kamp içerisinde restoran, duş, wc, su ve market gibi olanaklar bulunuyor. Harita bağlantısına Borçka Karagöl Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Bartın Karavan Kamp Alanları

Akarsu Kamping

Amasra’da bulunan Akarsu Kamping, deniz kıyısında doğanın eşsiz güzelliği içerisinde bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde trekking alanı bulunan ve evcil hayvanınızla birlikte giriş yapabildiğiniz kamp alanı; duş, wc, su, elektrik ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama veya konaklama tesisi ile konaklama imkanınız bulıunuyor. Kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler de düzenleniyor. Harita bağlantısına Akarsu Kamping’den ulaşabilirsiniz.

Bolu Karavan Kamp Alanları

Abant Çadırlık  Kamp Alanı
via: yiyegeze.com

Abant Çadırlık Kamp Alanı, Abant gölünün hemen yanında doğa içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde kamp ateşi yakabildiğiniz ve trekking alanı bulunan kamp; duş, wc, su ve market gibi olanaklar sunuyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Abant Çadırlık Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Yedi Göller Milli Parkı
via: tabiat.gov.tr

Milli Parka dönüştürülen 1642 hektarlık Yedigöller Havzası, doğa içerisinde keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, piknik, trekking ve bisiklet sürebileceğiniz alanı bulunan, yabani hayvanların yaşadığı, evcil hayvanınızla giriş yapabildiğiniz, kamp ateşi yakabildiğiniz ve balık tutabildiğiniz kamp; restoran, wc, su, elektrik, market ve sosyal tesis gibi imkanlar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Harita bağlantısına Yedi Göller Milli Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Şirinyazı Göleti Butik Otel, Piknik, Kamp ve Karavan Alanı

Mengen’de Şirinyazı Göleti’nin yanıbaşında yer alan Şirinyazı Göleti Butik Otel, Piknik, Kamp ve Karavan Alanı, doğa ile iç içe huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde festival alanı, tabiat parkı, piknik alanı bulunan ve balık tutabildiğiniz kamp alanı; wc ve su gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Harita bağlantısına Şirinyazı Göleti Butik Otel, Piknik, Kamp ve Karavan Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Göksu Tabiat Parkı Aladağ Göleti
via: tabiat.gov.tr

25 hektarlık alanı ile Göksu Tabiat Parkı Aladağ Göleti, orman içerisinde keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, trekking ve bisiklet sürebileceğiniz alanı bulunan ve balık tutabildiğiniz kamp; wc, su, market ve havuz gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Ayrıca kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler de düzenleniyor. Harita bağlantısına Göksu Tabiat Parkı Aladağ Göleti’nden ulaşabilirsiniz.

Abant Gölü Tabiat Parkı
via: kulturportali.gov.tr

Abant dağları üzerinde, bir krater gölü olan Abant Gölü çevresinde yer alan Abant Tabiat Parkı, doğa ile iç içe bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, yayla, piknik, trekking ve bisiklet sürebileceğiniz alanı bulunan, yabani hayvanların yaşadığı ve balık tutabildiğiniz kamp; restoran, wc, su, market, sosyal tesis ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama veya konaklama tesisi ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler de düzenleniyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Abant Gölü Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Pürenli Yaylası
via: kulturportali.gov.tr

Gölyaka’da bulunan Pürenli Yaylası, 1400 metre yükseklikte keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. İçerisinde yayla ve trekking alanı bulunan, kamp ateşi yakabildiğiniz ve yabani hayvanların yaşadığı kamp alanında su olanağı bulunuyor. Harita bağlantısına Pürenli Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Çorum Karavan Kamp Alanları

Başköy Kamp Alanı
via: kulturportali.gov.tr

Kargı ilçesinde yer alan Başköy Kamp Alanı, doğa içerisinde bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde piknik ve trekking alanı bulunan kamp, restoran, duş ve wc gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler de düzenleniyor. Harita bağlantısına Başköy Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Düzce Karavan Kamp Alanları

Torkul Yaylası ve Göleti
via: daktilo.com

Merkeze bağlı Uğur Köyü’nde yer alan Torkul Yaylası ve Göleti, göl ve orman içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kamp alanına giriş ücretli. İçerisinde yayla bulunan, ateş yakabildiğiniz ve yabani hayvanların yaşadığı kamp; su ve market gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına Torkul Yaylası ve Göleti’nden ulaşabilirsiniz.

Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı
via: ktb.gov.tr

Gölyaka ilçesinde 630 metre yükseklikte yer alan Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı, kayın ve gürgen ağaçları içerisinde keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, piknik, trekking ve bisiklet sürebileceğiniz bir alanı bulunan kamp; wc, su, elektrik, sosyal tesis ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Ayrıca kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler de düzenleniyor. Harita bağlantısına Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı
via: kulturportali.gov.tr

Aydınpınar ilçesinde, Güzeldere ve Samandere şelaleleri arasında kalan Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı, doğa içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, piknik ve trekking alanı bulunan kamp; restoran ve wc gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Şimşirlik Yaylası
via: elgezenleryolda.com

Şimşirlik Yaylası, dere kenarında yemyeşil bir bitki örtüsü ve ağaçların arasında keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde kamp ateşi yakabildiğiniz, yayla ve piknik alanı bulunan kamp; restoran, duş, wc, su, elektrik, market ve sağlık merkezi gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Şimşirlik Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Martı Camping ve Restaurant

Akçakoca’da yer alan Martı Camping ve Restaurant, mavi ve yeşili bir araya getirerek keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde ateş yakabildiğiniz ve festival alanı bulunan kamp; restoran, duş, su ve market gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Martı Camping ve Restaurant’tan ulaşabilirsiniz.

Hamburg Camping
via: kampyeri.org

Akçakoca’da bulunan Hamburg Camping, orman ve denizi buluşturarak keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. Kampta restoran, su, elektrik, market ve kablosuz internet gibi olanaklar mevcut. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Hamburg Camping’den ulaşabilirsiniz.

Giresun Karavan Kamp Alanları

Kümbet Yaylası Kamp Alanı
via: kampusulasi.com

Karadenizin en meşhur ve en turistik yaylası olan Kümbet Yaylası Kamp Alanı, doğa ile iç içe huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. İçerisinde yayla bulunan ve kamp ateşi yakabildiğiniz kamp alanı; wc ve market gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına Kümbet Yaylası Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Koçkayası Tabiat Parkı
via: tabiat.gov.tr

Kümbet Köyü sınırları içerisinde Koçkayası obasında yer alan Koçkayası Tabiat Parkı, bulutların üzerinde, yemyeşil bir orman ve masmavi bir göl ile keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, yayla, trekking, bisiklet ve piknik alanı bulunan, yabani hayvanların yaşadığı ve balık tutabildiğiniz kamp; restoran, su, market ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama veya konaklama tesisi ile konaklama imkanınız bulunuyor. Kamp içerisinde çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. Harita bağlantısına Koçkayası Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Kuzalan Şelalesi Tabiat Parkı
via: tabiat.gov.tr

1.800 metrelik traverten grubu, Kuzalan Şelaleleri ve gölleri ile Kuzalan Şelalesi Tabiat Parkı, orman içerisinde maviyle yanyana bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde bisiklet ve trekking alanı bulunan kampta yabani hayvanlar yaşıyor ve balık tutma imkanınız bulunuyor. Harita bağlantısına Kuzalan Şelalesi Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Karavan Kamp Alanları

Artabel Gölleri Tabiat Parkı
via: tabiat.gov.tr

3331 rakımlı Abdal Musa Tepesi’nde yer alan Artabel Gölleri Tabiat Parkı, doğa içerisinde maviliklerle birlikte keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, yayla, bisiklet ve trekking alanı bulunan ve yabani hayvanların yaşadığı kamp; wc ve su gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Harita bağlantısına Artabel Gölleri Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Limni Gölü Tabiat Parkı
via: tabiat.gov.tr

Torul ilçesinde yer alan Limni Gölü Tabiat Parkı, çam, ardıç ve göknar ağaçları ve böğürtlen sarmaşıkları ile göl ve ormanın buluştuğu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı bulunan kamp; restoran, wc, su ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama veya konaklama tesisi ile konaklama imkanınız bulunuyor. Kampta çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Limni Gölü Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Karabük Karavan Kamp Alanları

Göktepe Tabiat Parkı
via: deretepe.net

Yenice ilçesine bağlı Göktepe Yaylası’nda yer alan Göktepe Tabiat Parkı, doğa içerisinde keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı ve piknik alanı bulunan kampta sosyal tesis bulunuyor. Harita bağlantısına Göktepe Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Karavan Kamp Alanları

Küre Dağları Milli Parkı
via: iyikigormusum.com

Horma Kanyonuna ve Küçük Asyalı Kanyon Eğreltisi gibi yalnızca bölgede yetişen endemik türlere ev sahipliği yapan Küre Dağları Milli Parkı, yemyeşil bir doğa içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, bisiklet ve trekking alanı bulunan ve yabani hayvanların yaşadığı kamp; restoran, wc, su ve sosyal tesis gibi imkanlar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Kampta çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Küre Dağları Milli Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Ilgaz Dağı Milli Parkı
via: tabiat.gov.tr

1088 hektarlık alanı ile göknar, sarıçam ve karaçam ağaçları ile çevrili Ilgaz Dağı Milli Parkı, doğa içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, piknik, bisiklet ve trekking alanı bulunan ve yabani hayvanların yaşadığı kamp; wc ve su gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız bulunuyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Ilgaz Dağı Milli Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Ordu Karavan Kamp Alanları

İkizler Camping Area

Altınordu’da bulunan İkizler Camping Area, deniz kıyısında doğa ile iç içe keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde kamp ateşi yakabildiğiniz, evcil hayvanınızla giriş yapabildiğiniz ve piknik alanı bulunan kamp; restoran, duş, wc, su, elektrik, market, kablosuz internet ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına İkizler Camping Area’dan ulaşabilirsiniz.

Gülen Bungalov Kamp
via: kampingler.com

Ünye’de bulunan Gülen Bungalov Kamp, yeşil ve maviyi bir araya getirerek huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı bulunan kamp; kablosuz internet ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız bulunuyor. Harita bağlantısına Gülen Bungalov Kamp’tan ulaşabilirsiniz.

Ulugöl Tabiat Parkı
via: ktb.gov.tr

İçerisindeki krater gölü ve 26 hektar büyüklüğündeki orman arazisi ile Ulugöl Tabiat Parkı doğa içerisinde keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı ve piknik alanı bulunan kamp; wc, su ve market gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız bulunuyor. Harita bağlantısına Ulugöl Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Argın Yaylası Kamp Alanı
via: 360cities.net

1600 metre yükseklikte gürgen ağaçları ile çevrili Argın Yaylası Kamp Alanı, doğa ile iç içe bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunan kampa giriş ücretsiz. Harita bağlantısına Argın Yaylası Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Çambaşı Yaylası
via: ktb.gov.tr

Kabadüz’de yer alan ve çoğunlukla kayak ve açık hava tutkunlarını ağırlayan Çambaşı Yaylası, yeşilin içinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. Kamp alanında restoran ve market gibi olanaklar bulunuyor. Harita bağlantısına Çambaşı Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Çınarsuyu Tabiat Parkı
via: tabiat.gov.tr

Deniz ve ormanı bir araya getiren Çınarsuyu Tabiat Parkı, keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde piknik, bisiklet ve trekking alanı bulunan ve balık tutabildiğiniz kamp; restoran, wc, su ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. Harita bağlantısına Çınarsuyu Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Rize Karavan Kamp Alanları

Badara Yaylası

Hemşin’de 1850 metre yükseklikte yer alan Badara Yaylası, doğa içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. İçerisinde kamp ateşi yakabildiğiniz ve trekking alanı bulunan kamp alanı; wc ve su gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına Badara Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Kaçkar Dağları Milli Parkı
via: tabiat.gov.tr

Çamlıhemşin’de bulunan Kaçkar Dağları Milli Parkı, doğa içerisinde unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, piknik ve trekking alanı bulunan, yabani hayvanların yaşadığı kamp; restoran, wc ve su gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz konaklama tesisi ile konaklama imkanınız bulunuyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Kaçkar Dağları Milli Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Samsun Karavan Kamp Alanları

Samsun Caravan Camping

Canik’te bulunan Samsun Caravan Camping, şehir merkezine yakın, denizin hemen kıyısında keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. Kamp alanı duş, wc, su, elektrik ve kablosuz internet gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına Samsun Caravan Camping’den ulaşabilirsiniz.

Sinop Karavan Kamp Alanları

Martı Kamping

Akliman mevkiinde yer alan Martı Kamping, deniz kıyısında keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde piknik alanı bulunan kamp; restoran, duş, wc, su, elektrik, kablosuz internet ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız da bulunuyor. Kampta çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Martı Kamping’den ulaşabilirsiniz.

Hamsilos Tabiat Parkı
kulturportali.gov.tr

İnceburun’da yer alan Hamsilos Tabiat Parkı, bir tarafta deniz, bir tarafta ormanı ile huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kamp alanına giriş ücretli. İçerisinde tabiat parkı, piknik ve trekking alanı bulunan ve balık tutabileceğiniz kamp; restoran, duş, wc, su, elektrik ve market gibi olanaklar sunuyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Hamsilos Tabiat Parkı’ndan ulaşabilirsiniz.

Tokat Karavan Kamp Alanları

Niksar Camping
via: kampyeri.org

Niksar’a bağlı Çamiçi Yaylası’nda yer alan Niksar Camping, doğa içerisinde keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. Kampta duş, wc, su ve elektrik gibi olanaklar bulunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız bulunuyor. Harita bağlantısına Niksar Camping’den ulaşabilirsiniz.

Trabzon Karavan Kamp Alanları

Uzungöl Karester Yaylası
via: seymenbozaslan.com

Çaykara’ya bağlı Uzungöl’de yer alan Karester Yaylası, yeşil bir doğa içinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretsiz. Kamp ateşi yakabildiğiniz kamp alanı; wc ve su gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına Uzungöl Karester Yaylası’ndan ulaşabilirsiniz.

Coşandere Kamp  Alanı
via: mapio.net

Maçka’da Sümela ve Vazelon Manastırlarına yakın bir mevkide yer alan Coşandere Kamp Alanı, doğayla iç içe keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde kamp ateşi yakabildiğiniz ve piknik alanı bulunan kamp; restoran, wc, su, market ve kablosuz internet gibi olanaklar sunuyor. Dilerseniz bungalov kiralama ile konaklama imkanınız bulunuyor. Harita bağlantısına Coşandere Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Udsak Kamp Alanı
via: kampyeri.org

Uzungöl’de yer alan UDSAK Kamp Alanı, keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. İçerisinde trekking alanı bulunan kamp; wc, su, elektrik, market ve kablosuz internet gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına UDSAK Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Sümelas Kamp Alanı
via: yiyegeze.com

Maçka’da Coşandere’nin hemen yanıbaşında yer alan Sümelas Kamp Alanı, doğa içerisinde huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yolları bulunmayan kampa giriş ücretli. Kamp alanı; duş, wc, su, elektrik, market, kablosuz internet ve aile yeri gibi olanaklar sunuyor. Kamp alanında çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleniyor. Ayrıca aracınızı veya karavanınızı park edebileceğiniz bir otoparkı bulunuyor. Harita bağlantısına Sümelas Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Karavan Kamp Alanları

Filyos Kamp Alanı
via: kuzeyli.com

Çaycuma’ya bağlı Filyos’ta yer alan Filyos Kamp Alanı, denizi doğa ile buluşturarak keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Engebeli yollara sahip kampa giriş ücretli. Kamp; duş, wc, su ve elektrik gibi olanaklar sunuyor. Harita bağlantısına Filyos Kamp Alanı’ndan ulaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
İpuçları

Diğer yazılara göz gezdirin.

Karavan Tuvalet Modelleri

Motokaravan ve çekme karavanların olmazsa olmazı karavan tuvaleti ve karavan tuvalet modelleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

karavan modelleri

Karavan Modelleri

Karavan modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen, karavan kiralamak veya karavan satın almak isteyen tüm karavanseverler için hazırladığımız bu rehberde sizlere karavan çeşitlerini ve karavan modellerini tanıtmak istiyoruz.

off road karavan modelleri

Off Road Karavan Modelleri

Karavanınızla ulaşamadığınız yerlere ulaşmak ve çadır kampından daha fazla konfora sahip olmak için ihtiyacınız olan şey; off road karavan.

motokaravan modelleri

Motokaravan Modelleri

Karavan hayalinizi hayata geçirmeden önce bu listeye mutlaka göz atın! Motokaravan modelleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Leave a Comment

Size destek olabilmek için buradayız.