Outdoor Sektörü fuarizmir’de Buluşuyor!

TTI Outdoor-Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, TÜRSAB Fuarcılık ve İZFAŞ ortaklığıyla 2-5 Aralık 2021 tarihleri arasında düzenlendi. Bu sene 2. yılına girecek olan TTI Outdoor İzmir Fuarı, 8-11 Aralık 2022 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleşecek.

 

Yeni dönemin gözdesi hâline gelen kamp, karavan ve doğa turizminin itici gücü olma düşüncesiyle yola çıkan TTI OUTDOOR, Türkiye’nin köklü turizm fuarı Travel Turkey İzmir’in tecrübesini arkasına alarak doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor. TTI OUTDOOR, macera arayışını ve doğayla iç içe olma isteğini yaşam tarzı hâline getirmeleri için gerekli tüm ekipmanları outdoor tutkunları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Doğayı çatısı haline getirmek isteyenlere bu ortamı sunmak için sizi 8-11 Aralık 2022 tarihleri arasında TTI OUTDOOR – Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı’na bekliyoruz.

Panel ve Etkinlikler

1.TTI Outdoor Fuarı süresince düzenlenen oturumlarda sektör profesyonelleri, üreticiler ve gönüllülerin katılımıyla, karavan sektörünün bugünü, geleceği ve yeni nesil platformlar ele alındı. Şehir yaşamından kurtulmak isteyenlerin yönünü doğaya çevirmelerini sağlayan fuar boyunca Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu desteği ile gerçekleştirilen panellerde dinleyiciler sektör dinamikleriyle buluşma imkanı buldu. Fuardan bir gün önce 20 karavanın İzmir şehir turuyla başlayan TTI Outdoor, ilk gün fuar alanında oluşturulan karavan parkında Ulusal Kamp Ateşi’nin yakılmasıyla coşkulu bir şölene ev sahipliği yaptı.

Alışılagelmiş kamp alanlarının dışında doğada eşsiz bir konaklama deneyimi yaşamak, yüksek konfor şartlarında doğayla bütünleşmek isteyenler için en uygun ortamı sunan glamping sektörü üreticileri ve alan işletmesi konusunda yatırım yapmak isteyenler TTI OUTDOOR fuarında buluşmayı hedefliyor.

 
Neden Katılmalı?
  • Değişen turizm anlayışının sunduğu pazarda yerini alma imkânı
  • 65 farklı ülkeden yabancı ziyaretçi ile müşteri ağınızı genişletme fırsatı
  • Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan profesyonel alıcılar ile buluşma
  • Yurtdışı ve yurtiçinden alıcı dernek ve federasyonlarla yapılan işbirliklerinden faydalanma fırsatı
Neden Ziyaret Etmeli?

İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık olarak 2021 yılında turizm sektörüne kazandırdığımız, Travel Turkey İzmir Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenen TTI Outdoor – Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı ilk yılında karavan, tekne, kamp ve doğa meraklılarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sektörde lider çok sayıda tekne ve karavan üreticisinin yanı sıra outdoor malzeme tedarikçileri de katılımcı olarak TTI Outdoor’da yer aldı.

8-10 Aralık 2022 tarihlerinde Travel Turkey İzmir Fuarı ile eş zamanlı olarak 2. Kez düzenlenecek olan TTI Outdoor ilk yılına göre çok daha fazla sayıda katılımcı ve ürün grubuna ev sahipliği yapacak.

Adres

Zafer Mahallesi, 840 Sk. Fuar Alanı No:2, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon

+90 (232) 497 10 00 +90 (212) 259 84 04

E-Posta

fuar@tursab.org.tr

Leave a Comment

Size destek olabilmek için buradayız.